tisk.digi.cz digitisk

Reference digitálního a ofsetového tisku Brno

Představíme Vám možnosti naší digitální tiskové technologie. Podívejte se na fotografie námi realizovaných tisků. Nejlépe když se o kvalitě za příznivou cenu přesvědčíte sami. Fotografie jsou komprimovány - tisky jsou bez chybiček :)

Barevné plochy

Z těchto fotografií se můžete přesvědčit o vysoké barevné stálosti v celé ploše tisku. Plocha je jednolitá bez okem znatelných rozdílů v barevnosti a pokrytí tonerem - kvalita je srovnatelná s ofsetovým tiskem. Černé plochy jsou však trochu lesklejší (díky použité technologii stabilizace tonerů voskem) - vhodným nastavením lze dosáhnout efektu parciálního laku.

img img img img img img

Lepená vazba

Umíme i různé druhy vazeb. Malosériově Vám vyrobíme i několik - málo knížek. Na fotkách vidíte portfolio designérského studia FRANCIS DRAKE. Obsah je vytištěný na matný hlazený papír o gramáži 250 g/m2. Obálky je vytištěná na 200 g/m2 papír a laminovaná matným laminem. Vazba je provedena lepením - V2.

img img img img img

Postupně zde budou přibývat další vybrané reference tak, abychom Vám mohli představit kvalitu a další výhody tisku realizovaného u nás.

nahoru