tisk.digi.cz digitisk

digitální tisk pro firmy a reklamní agentury

tisk ve velkém - pro větší měsíční objemy tisku

Nebaví Vás neustálé vyhledávání nejnižší ceny na trhu? 
Měli byste raději jednoho stálého obchodního partnera? 
Potřebujete knihařské zpracování,vazby V1, V2, laminaci ... 
Zkuste to s námi! 

Pro naše stále partnery = klienty jsem připravili speciální nabídku. Tiskněte výhodně a za stabilní cenu. V jekémkoliv objemu, již od jednoho kusu, Vám nabízíme neuvěřitelné ceny za výtisk. Pokud u nás budete tisknou více zakázek měsíčně, můžete využívat výhod objemového ceníku. To znamená, že pro Vás bude stát výtisk vždy stejně bez závisloti na objemu konkrétní zakázky. To Vám usnadní kalkulce tisku, vždy víte za kolik tisknete = jaké máte náklady.

Více informací se dozvíte zde (pdf)

Kompletní zpracování

Nabízíme kompletní zpracování zakázek. Od poradenství při přípravě tiskových dat, až po knihařské zpracování zakázky. Vyrobíme pro vás jakékoliv papírové věci - letáky, brožury, plakáty, výroční zprávy, dotisky ofsetu, vizitky, pozvánky, vstupenky (i s ocharnnými prvky), korespondence, booklety, jídelní lístky, knihy, skripta, manuály, návody, technické zprávy a podobně. 

Specialitou jsou “klasické” firmení složky, tisknuté na digitální tiskárně. Dokážeme je vyrobit i ve velmi malých nákladech (od 10 kusů). Už si nebude muset dělat velké zásoby, aby jste dosáhli dobré ceny za kus!

Problémem pro nás nejsou ani variabilní data, která vytiskneme třeba na obálky, letáky, faktury. Zajišťujeme také adresnou distribuci - rozesílání - direct mail (i emailem).

Kontaktujte nás

Rádi Vám připravíme konkrétní nabídku.

M: +420 776 141 947
T: +420 511 115 095

E: tisk@digi.cz

ICQ: 458-305-091
Skype: tisk.digi.cz

nahoru