tisk.digi.cz digitisk

knihařské zpracování, laminování, vázání, děrování, ohýbání a řezání

Dokončovací práce - knihařské zpracování

Provádíme různé dokončovací práce. Mezi základní patří řezání, vazba, zakulacování rohů, vrtání papíru (děrování průměr 3 - 8 mm), laminování, bigování (lom) a perforace. U složitějších zakázek se však termín dodání může prodloužit až o 1 pracovní den.

Řezání, ohýbání a skládání

Disponujeme digitální řezačkou s přesností 0,01 mm. Pro tvarovaný výsek tiskovin používáme také příklepový lis.

Řezání se používá zejména při požadavcích tisku na spad (od kraje do kraje). Díky formátu tiskovému A3+ Vám můžeme dodat bezokrajové digitální výtisky formátu A3. Nejsme omezeni jen standardními formáty, nařezat nebo naohýbat Vám můžeme dokument zcela podle Vašeho přání.

Vazby

Vazba dodá profesionální vzhled Vašim prezentacím, výročním zprávám, školícím materiálům a dalším obchodním dokumentům potřebných k prezentaci Vaší společnosti.

Laminování

Kvalitní tisk si zaslouží kvalitní prezentaci. Laminace dnes patří již ke standardním úpravám povrchů tisků. Lze ji provádět “za tepla” nebo “za studena”.

Pro běžnou ochranu tisků jak v interiéru, tak v exteriéru se používají měkčené monomerické laminovací fólie s životností 4-8 let v povrchové úpravě lesk, pololesk a mat. UV filtr obsažený ve všech používaných materiálech prodlouží životnost Vašich tisků. Strojově kašírujeme na deskové materiály do tloušťky 60 mm a šířky 1500 mm.

nahoru